Wiadomości FC Bayern: Kahn o Raiola, Haaland, Lewandowski i spółka | wiadomości piłkarskie

Dyrektor generalny Bayernu Monachium, Oliver Kahn, potwierdził rozmowy z doradcą piłkarzy Mino Raiolą.

Reprezentuje to m.in. Holender Ryan Gravenberch (19) z Ajaksu Amsterdam, a także Erling Haaland z Borussii Dortmund (21). – To prawda, że ​​byłem w Monako, ale byłem też w Londynie, nie można spotkać tylko agentów piłkarzy – powiedział Kahn wyłącznie w sobotę przed rekordowym meczem Ligi Mistrzów. Niebo. „Myślę, że spotkanie z agentem jednego lub drugiego gracza jest również całkowicie normalne”. Raiola utrzymuje swoje biuro w Monako.

Kahn nie chce rozmawiać o Haalandzie

Holenderskie media doniosły niedawno o rzekomym zainteresowaniu Bayernu pomocnikiem Gravenberchem, który ma mocny sezon w Ajaksie.

Zapytany o możliwe zainteresowanie Haalandem, Kahn odpowiedział: „Erling Haaland jest zawodnikiem, który gra w Borussii Dortmund i jest obecnie kontuzjowany. Kilka razy podkreślałem, że naprawdę nienawidzę mówić o zawodnikach z innych klubów.

Brak rozmów z Lewandowskim

Były bramkarz reprezentacji narodowej zapowiedział też rozmowy ze światowym piłkarzem Robertem Lewandowskim w sprawie przedłużenia kontraktu. Dokument roboczy Polaka wygasa w 2023 roku. „Kilkakrotnie mówiłem, że chcemy wiosną rozmawiać z różnymi zasłużonymi graczami, w tym oczywiście z Robertem”.

To się jeszcze nie wydarzyło, ponieważ FC Bayern wkracza w „bardzo kluczową fazę sezonu”. „Chcemy po prostu skupić się w 100% na stawce”. Każdy mecz staje się „w pewnym sensie finałem”.

dpa

Wszystko o FC Bayern Monachium na skysport.de:

Wszystkie wiadomości z Bayernu Monachium
Filmy o FC Bayern Monachium
Rozkład jazdy Bayernu Monachium
Wyniki FC Bayern Monachium
Do stołu Bundesligi

Wszystkie inne ważne wiadomości ze świata sportu znajdziecie w aktualnościach.

Howell Nelson

„Typowy komunikator. Irytująco skromny fan Twittera. Miłośnik zombie. Subtelnie czarujący fanatyk sieci. Gracz. Profesjonalny entuzjasta piwa”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.