Wiadomości o piłce ręcznej: polska drużyna z pięcioma przypadkami koronowymi przed startem EM | wiadomości o piłce ręcznej

Niedługo po przybyciu na Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej na Słowacji rywale Niemiec w rundzie wstępnej, czyli Polska, mieli do zażalenia pięć przypadków koronowych.

Jak poinformowało stowarzyszenie, pozytywny wynik testu na obecność wirusa uzyskali Adam Morawski, Piotr Chrapkowski, Jan Czuwara, Kacper Adamski i Damian Przytula. Kwintet ma się dobrze, bezobjawowo i w izolacji.

Na zakończenie rundy eliminacyjnej we wtorek (18:00 / ZDF) Polacy zmierzą się z selekcją Niemieckiego Związku Piłki Ręcznej (DHB). Zgodnie z koncepcją higieny Europejskiej Federacji Piłki Ręcznej (EHF), obowiązkowa kwarantanna dla zawodników, którzy uzyskali pozytywny wynik testu podczas Mistrzostw Europy, może zostać skrócona z 14 do 5 dni, jeśli zostaną przeprowadzone dwa negatywne testy PCR.

Użyj przeglądarki Chrome, aby korzystać z naszego odtwarzacza wideo z optymalną wydajnością!

Zbliżają się Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej na Słowacji: Alfred Gislason chce odnieść sukces w Mistrzostwach Europy z bardzo młodą drużyną. Jak daleko może się to posunąć dla niemieckich piłkarzy ręcznych? (Czas trwania filmu: 2:59 min.).

Pozostali niemieccy rywale w rundzie eliminacyjnej to Białoruś w piątek (18.00 / ARD) i Austria w niedzielę (18.00 / ARD).

SID

Wszystko o Mistrzostwach Europy w Piłce Ręcznej 2022 na skysport.de:

EHF Euro 2022 aktualności
Filmy EHF Euro 2022
Kalendarz Mistrzostw w piłce ręcznej
Stoły na mistrzostwa w piłce ręcznej
Wyniki Mistrzostw Europy w piłce ręcznej
FAQ: Wszystkie informacje na temat EM i nadawania

Wszystkie inne ważne wiadomości ze świata sportu znajdziecie w aktualnościach.

Howell Nelson

„Typowy komunikator. Irytująco skromny fan Twittera. Miłośnik zombie. Subtelnie czarujący fanatyk sieci. Gracz. Profesjonalny entuzjasta piwa”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.