Wstrząsające zdjęcia z Katowic (Polska): Autobus przejeżdża nad młodą kobietą (✝19)

RTL>Aktualności>

04 sierpnia 2021 – 09:58 Zegar

Policja aresztuje kierowcę autobusu po doprowadzeniu się do szaleństwa w Polsce

Zdjęcia Katowic w Polsce zaniemówią! Kilku młodych ludzi blokuje jadący autobus na ulicy, co skutkuje burzliwymi scenami. Kierowca autobusu chce jechać dalej, dalej naciska pedał gazu. Więc SZOK! Bezlitośnie pędzi pełną parą w stronę kłócącej się grupy, przewracając przy tym młodą kobietę. 19-latka została tak ciężko ranna, że ​​później zmarła w szpitalu. Teraz policja aresztowała kierowcę autobusu.

Kilku świadków zarejestrowało ten dramatyczny moment

Według polskich mediów do incydentu doszło w sobotę rano o 6 rano w pobliżu domu towarowego w centrum Katowic. Kilku świadków po raz pierwszy poinformowało policję o bójce między młodymi ludźmi. Młoda kobieta pojechałaby drogą i zostałaby przypadkowo potrącona przez kierowcę. Ale materiał wideo pokazuje, co naprawdę się wydarzyło.

Tam można zobaczyć, jak paczka formuje się przed zatrzymanym autobusem, podczas gdy kilku naocznych świadków stoi i obserwuje scenę. Następnie kierowca naciska pedał gazu i uderza kilka osób, w tym śmiertelnie ranną 19-letnią młodą kobietę. Policja uważa, że ​​32-letni kierowca autobusu celowo potrącił młodą kobietę – donosi polski portal informacyjny „tvp.info”.

Kierowca autobusu bał się młodych ludzi

Po aresztowaniu mężczyzna powiedział, że w tej chwili obawia się o swoje zdrowie i życie. Grupa była bardzo agresywna, relacjonuje portal, więc odszedł. Młodzi ludzie kopnęli autobus – chciał się bezpiecznie dostać autobusem w zatoce. Nie zdawał sobie sprawy, że powalił młodą kobietę. Kolejne badanie krwi wykazało, że był pod wpływem leków przeciwdepresyjnych i przeciwbólowych.

Prokuratura katowicka poinformowała w niedzielę, że kierowca został oskarżony o morderstwo i zatrzymany. Zlecono również dodatkowe śledztwa. Teraz grozi mu do 25 lat więzienia. (martwy)

Howell Nelson

„Typowy komunikator. Irytująco skromny fan Twittera. Miłośnik zombie. Subtelnie czarujący fanatyk sieci. Gracz. Profesjonalny entuzjasta piwa”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.