Zbliża się jesienny weekend

Zbliża się zmienny i chłodny jesienny weekend. Ponadto pierwsze opady śniegu jesienią 2022 r. wystąpią na wyższych wysokościach.

Z Piątek zaczyna się z dużą ilością chmur i kilkoma opadami deszczu na południu i na wybrzeżach. W szerokim paśmie pośrodku pogoda będzie częściowo pochmurna z rzadkimi opadami deszczu. W ciągu dnia pozostaje w tym szerokim paśmie z przesuwającymi się chmurami i okazjonalnymi opadami deszczu. Na wybrzeżach i na południu słońce walczy o swoją pozycję. Wschód ma zwykle najmniej opadów. Wiatry będą lekkie do umiarkowanych na południu i umiarkowane do silnych na północy z północnego zachodu. Maksymalne dzienne temperatury wynoszą 14 stopni w niższych górach i 21 stopni w Górnym Renu.

Na Sobota chłodne masy powietrza z północy dotarły również na południe. Często występują opady deszczu. Ponadto linia śniegu wynosi około 1400 metrów, co oznacza, że ​​na dużych wysokościach Alp należy spodziewać się świeżego śniegu. W centrum i na północnym wschodzie od czasu do czasu pojawia się również słońce. Wiatr będzie wiał od umiarkowanego do silnego z północnego zachodu. Temperatury na skraju Alp podnoszą się do 7 stopni, a na granicy z Polską do 18 stopni.

Ta sama gra włączona Niedziela. Tym razem słońce pojawia się częściej w zachodniej połowie. Ponadto w środku występują również przedłużające się deszcze. Rano na południu opady deszczu i śniegu zatrzymają się. Wiatr będzie ponownie umiarkowany do silnego z zachodu na północny zachód. Temperatury wzrastają do 8 stopni w Fichtelgebirge i 17 stopni w regionie Ren-Men.

Grayson Hayes

„Komunikator. Profesjonalny badacz kawy. Irytująco skromny fanatyk popkultury. Oddany student. Przyjazny ćpun mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.