Zbyt seksowna w ciąży: Kim Gloss broni się przed krytyką

Kim Gloss broniła się przed zarzutami na Instagramie, że ubiera się zbyt prowokacyjnie i nosi zbyt dużo makijażu podczas ciąży.

Kim Gloss (29 l.) broniła się na Instagramie przed zarzutem zbyt prowokacyjnego ubierania się w czasie ciąży. © Zrzut ekranu/Instagram/kim_glossofficial (nakładka)

A jednak podobno są krytycy, którzy uważają zachowanie przyszłej matki za niewłaściwe.

„Nie sądzisz, że ubierasz się zbyt seksownie? Twój makijaż też nie jest zły! W końcu jesteś w ciąży!”, zwrócił uwagę obserwujący na Instagramie, nawet jeśli później i tak przekonywał, że ta krytyka nie była zła. .

Jednak 29-latka skorzystała z okazji, aby opowiedzieć o tym oskarżeniu w swojej historii.

Wszystko, co się liczy: Leyla zaskakuje Simone i nie może uwierzyć w to, co słyszy
Wszystko, co się liczy
Wszystko, co się liczy: Leyla zaskakuje Simone i nie może uwierzyć w to, co słyszy

„Chłopaki, ten post jest naprawdę fajny” – po raz pierwszy podzieliła się ze swoimi fanami. „Ostatnio dostaję coraz więcej wiadomości, naprawdę obraźliwych, że przesadzam i że w ciąży trzeba ubierać się trochę skromniej i nosić mniej makijażu”.

Ale ona tego chce Były uczestnik DSDS nie do zakazania: „Dlaczego miałabym nosić mniej makijażu? Jestem Kim Gloss i pozostanę Kim Gloss, nawet jeśli jestem w ciąży” – zaciekle broniła się przed zarzutami.

Kim Gloss zaznacza, że ​​chce wyglądać seksownie nawet podczas ciąży.

Kim Gloss zaznacza, że ​​chce wyglądać seksownie nawet podczas ciąży. © Zrzut ekranu/Instagram/kim_glossofficial

Dla piosenkarki szczególnie ważne jest, aby w czasie ciąży nie puszczać. – To w Polsce powszechna praktyka, jeśli mam być szczera. Tam kobiety stają się naprawdę ładne – powiedziała, bo przecież zawsze chcesz sprawić przyjemność mężczyźnie.

Bojkotuje również ubrania ciążowe. Legginsy i spodnie ciążowe to najwyższe uczucia, nie da się ich obejść.

„Ale reszta, o mój Boże, ta jakość i te rzeczy są czasami tak brzydkie, że coś trzeba pilnie zmienić” – narzekała. Zamiast tego woli zamawiać bardzo rozciągliwe ubrania.

Love Storm: Tina powraca!  Powroty popularnych postaci "burza miłości" plecy
burza miłości
Tiny powraca! Popularna postać powraca w „Burzy miłości”.

„Chcę wyglądać seksownie, chcę wyglądać seksownie, nawet kiedy jestem w ciąży” – podkreśliła ponownie i nie dała się przekonać nikomu.

Jednak nie tylko pokaże się w bieliźnie z przezroczystą sukienką. Ale w końcu każda kobieta w ciąży powinna ubierać się tak, jak chce: „Każdy musi robić, co chce, to właśnie chcę ci powiedzieć. Kropka!”

Howell Nelson

„Typowy komunikator. Irytująco skromny fan Twittera. Miłośnik zombie. Subtelnie czarujący fanatyk sieci. Gracz. Profesjonalny entuzjasta piwa”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *