W Žirgų sporto račijebose w Lenkijoje – S.Sysojevos zwycięzcą A.Petrovo

W Sopocie (Lankie) odbywają się zawody sportów jeździeckich – „Cavaliada Sopot 2023”. José wziął udział w powolnym būrysie jeźdźców Lietuvos.

Dailiojo jojimo nie został pokonany w zawodach Sandra Sysoeva to chłopiec-podrzutek. W rundzie „Średniozaawansowany I” zdobyli 75,083 procent. ocena, o „Średniozaawansowany I Freestyle” – 71,403 proc. Za S.Sysojevai przyznano S.Sysojevai 3000 zł (633,31 euro).

Andriej Petrovas su „Lincolns” zwyciężył w „Medium Tour” kliūčių konkūrų rungtyje bei bubu 9-i „Small Tour” 125 cm kliūčių trasoje. Su „Qarath van Paebroek Z” A.Petrovas zajął trzecie miejsce w „Medium Tour” o długości 135 cm i zajął 11. miejsce w „Grand Prix” o długości 154 cm. Litewski „Kendžiu” również zajął 4. miejsce w skarbcu „Power”. A. Petrova wygrała w tym konkursie 13 525 złotych (2855,16 euro).

Aistis Vitkauskas su „Favour VG” zajął 9. miejsce na torze przeszkód „Big Tour” 145 cm, „Love is On” zajął 2. miejsce na torze przeszkód „Medium Tour” 135 cm, a „Baccus V” zajął 16. miejsce w torze przeszkód „Small Tour” 125 cm kliūčių rungtye W trzech rundach A. Vitkauskas wygrał 5750 zł (1213,84 euro).

Irmantas Grikienis su „Hjustacus Omhg” zajął 8. miejsce w „Grand Prix” kliūčių rungtye 145 cm, a su „Cornetto” zajął 5. miejsce w „Puissance”. I. Grikienui otrzymał łącznie 5070 zł (1070,29 euro).

Do Justiny Rečiūnaite była najlepsza w konkursie „Lotto Speed&Music”, gdzie jej „Krack Bleu C” zajął 5 miejsce. Ponadto odlewnia „Dynamite Dillon Z” wygrała 19-i „Small Tour” w rundzie 125 cm, zdobywając łącznie 1480 zł (312,43 euro).

Rungtye „Medium Tour” 140 cm kliūčių Matasa Petraitisa na „Quirados AS” buvo 8-i gavo 720 zł (151,99 euro).

Kristupasa Petraitisa jego „Byron” zajął 9. miejsce w kategorii „Lotto Speed&Music” oraz 21. miejsce w torze przeszkód 135 cm „Medium Tour”. K. Petraitis wygrał 700 zł (147,77 euro).

Trojus Rimkevicius Twój finiszer „Calimero W” 6-i „Small Tour” 125 cm będzie kosztować 440 złotych (92,89 euro).

Nerijus Shipaila Za 300 zł (63,33 euro) udało się uzyskać kliūčių 135 cm w dyscyplinie „Medium Tour”, gdzie jego „Kopciuszek” zajął 11. miejsce.

Laura Burgyte Najlepiej spisał się „Small Tour” na torze przeszkód o średnicy 125 cm, gdzie „Need for Speed” zajął 8. miejsce i zdobył 240 zł (50,66 euro).

Dominyka Silevičiūtė Wśród amatorów „Cascalou 3” uplasował się na 10. miejscu na torze przeszkód 110 cm i 11. na torze przeszkód 115 cm. Litwa otrzymała 150 złotych (31,67 euro).

„Ostatnia szansa” 135 cm kliūčių rungtye Evita Vismeryte su „Stakkalina” zajęła 8. miejsce i zdobyła 120 złotych (25,33 euro).

Ignacego Makarauskasa, Laura Martinavičiūtė, Leja Nakvosaitė Wschód Aleksiej Timofiejew wśród tych, którzy podzielili się funduszem nagród, zakończyła się niepowodzeniem.

W zeszłym tygodniu w Belgii odbyły się zawody w skokach przez przeszkody w kategoriach 1-2 gwiazdek. uczestniczyłem Donatas Jančiauskas su „Cool Quarz” nie znalazł się wśród zwycięzców.