DMCA

Niniejsza polityka Digital Millennium Copyright Act („Polityka”) ma zastosowanie do witryny Eveonlinepolska.pl („Witryna” lub „Usługa”) oraz wszelkich powiązanych z nią produktów i usług (łącznie „Usługi”) i określa, w jaki sposób operator Witryny („ Operator”, „my”, „nas” lub „nasz”) zajmuje się powiadomieniami o naruszeniu praw autorskich oraz w jaki sposób Ty („Ty” lub „Twój”) możesz złożyć skargę dotyczącą naruszenia praw autorskich.

Ochrona własności intelektualnej ma dla nas ogromne znaczenie i prosimy o to samo naszych użytkowników i ich upoważnionych przedstawicieli. Naszą zasadą jest szybkie reagowanie na wyraźne powiadomienia o domniemanym naruszeniu praw autorskich, które są zgodne z amerykańską ustawą Digital Millennium Copyright Act („DMCA”) z 1998 r., której tekst można znaleźć w witrynie internetowej Urzędu Praw Autorskich USA.

Zgłaszanie naruszenia praw autorskich

Jeśli przez pomyłkę dodaliśmy jakiekolwiek treści należące do Ciebie lub Twojej organizacji, przepraszamy. Przepraszamy za to i zapewniamy, że nie powtórzy się to w przyszłości. Jeśli jesteś prawowitym właścicielem treści wykorzystywanych na naszej stronie internetowej, prześlij nam swoje imię i nazwisko, nazwę organizacji, dane kontaktowe, adres URL naruszający prawa autorskie oraz dowód posiadania praw autorskich (adres URL lub dokument prawny) na adres mileskarl05@gmail.com

Zapewniam, że obraźliwe treści usunę w ciągu 48 godzin.