Gole J. Bellinghamo zapewniły Anglikom ciężkie zwycięstwo nad Serbią Sport

Jedyny gol Rungtynių padł w 13. minucie, kiedy Bukayo Sakos głową podał z prawego skrzydła do doskonałego „sędziego” Judei Bellingham.

Później stało się to jasne, gdy obie drużyny oddały jedyny celny strzał w pierwszej połowie.

Sužaidus 70 minut, Anglia oddała tylko 2 strzały na bramkę, Serbia – żadnego. Te statystyki doskonale odzwierciedlają to, co działo się na boisku.

Druga szansa na zasłużonego gola powstała w 77. minucie, kiedy główka Harry’ego Kane’a z prawej strony boiska zakończyła się główką. Serbowie uratowali piłkę bramkarzowi Predragasowi Rajkovičiusowi.

82 minuty. Dušanas Vlahovičius zablokował niebezpieczny strzał z dystansu, ale angielski bramkarz Jordanas Pickford uratował swoją drużynę, strzelając piłką nad poprzeczką.

Później komandos zaczął zdawać testy nebesukūrė w szeregach Sunkii Anglus Pergale.

Według Kitas C Grupes Rungtynes ​​w niedzielę Dania i Słowenia rinktinės zremisowały 1:1.

KURSY RUNGTYNIŲ

90+4 minuty. Nie stworzyłem komandosom większych możliwości, o Anglia strzeliła gola 1:0.

82 minuty. Dušanas Vlahovičius niebezpiecznie strzelił z dystansu, ale angielski bramkarz Jordanas Pickford uratował swoją drużynę, strzelając piłką nad poprzeczką.

77 minut. w końcu zobaczyliśmy Harry’ego Kane’a na ekranie. Angielski napastnik strzelił głową po transferze z prawej strony boiska, ale serbski bramkarz obronił piłkę dośrodkowaniem.

65 minut. Serbowie dominowali na boisku, choć w pierwszej połowie nadal nie wykorzystali dwóch celnych strzałów. Jeśli jednak tak się stanie, strona angielska będzie miała kłopoty.

55 minut. Aikštėje ľijama lygus ijamas, ale w drugiej połowie komandosi nie oddali ani jednego strzału.

46 minut. Rozpoczęła się część antrazy.

45+2 minuty. Tak kończy się pierwsza połowa. W całym meczu oddany został tylko jeden strzał na bramkę, co było dozwolone Anglia prowadzi 1:0.

40 minut. Serbia zaczyna się pokazywać, gdy końcówki nie są już tak mocne – dłużej panuje nad piłką, to lankytis po angielskiej stronie boiska. Jednak jak dotąd ma to wszystkie zalety.

30 minut. Kamuolys prawie cały czas – módl się po angielsku kejen. Piłka nożna jest tworzona, ale kopnięcie akcentujące przy pełnych atakach zawodzi.

20 minut Rungtynių eiga się nie zmienia, ale angielscy gynejai dają Serbom szansę na zadanie pierwszego ciosu. šiurkštschios z drużyny Po Trento, Alexanderio-Arnoldo, strzelił wspaniałego dośrodkowania Aleksandarasa Mitrovičiusa.

13 minut. CEL!!! Pierwsze angielskie kopnięcie zakończone bramką! Podanie Bukayo Sakosa z prawego rogu zostało doskonale zablokowane jego głową
Jude Bellingham – 1:0!

10 minut Na początku meczu inicjatywa należała do Anglii, jednak żadnej z drużyn nie udało się oddać strzału na bramkę przeciwnika.