Pierwszy lygosios: przewaga nie zostaje zachowana przez długi dzień dominacji | Sportowy

W pierwszej połowie sytuację na boisku całkowicie kontrolował Danai, a kontrola owocowa trwała przez 17 minut. Następnie Christian Eriksen, całkowicie swobodnie wykorzystując piłkę, nie dał szans Janowi Oblakowi i poprowadził swój zespół do przodu.

Po przerwach sytuacja na boisku uległa zmianie. W Słowenii rinktinė aktywnie poszukuje radości i szczęścia, kurtis proga trwa 77 minut. ostatecznie wyrównuje wynik.

Czy 76 minut. Potężny strzał Benjaminy Šeško trafił w poprzeczkę, a po rzucie rożnym zakończył daleki strzał Eriko Janžos, po którym piłka odbiła się od piłki i trafiła w bramkę.

Šios rungtynės miał litewski akcent. Mecz na boisku prowadziła brygada szwajcarskich sędziów na czele z Sandro Schareriu, a czwartym sędzią był Donatas Rumša z Litwy.

Antríųs C grupes rungtynes ​​​​​​nuo 22 val. grający w Anglii to komandosi narodowi w Serbii.

Pierwszy niedzielny mecz odbył się dziś w Hamburgu, gdzie holenderska drużyna w pierwszym meczu grupy D pokonała Polaków 2:1 (1:1).

KURSY RUNGTYNIŲ

90+4 minuty. Przez resztę czasu zespoły nie stwarzały szczególnie groźnych okazji, mecz zakończył się remisem 1:1.

77 minut. CEL!!! Słoweńskie ataki stawały się coraz groźniejsze, o 76 min. Potężny strzał Benjamina Šeški zostaje zatrzymany przez poprzeczkę. Jednak po kartce drużyna zakończyła się długim strzałem Eriki Janžy, po którym piłka odbiła się od bramki i trafiła w poprzeczkę – 1:1!

60 minut. Na początku drugiej połowy w Słowenii zespół wykazał się większą aktywnością, ale nadal nie dał żadnych rezultatów.

46 minut. Rozpoczęła się część antrazy.

45+1 minut. Tak kończy się pierwsza połowa. Dania prowadzi 1:0.

30 minut. Gol ten nie zmienił przebiegu meczu. Iniciatyva należy ponadto do Danams o slovėnai bando kontratakuoti. Jednak nie ma wyjątkowo niebezpiecznych programów.

17 minut. CEL!!! Słowenia oddała pierwszy niebezpieczny strzał w kierunku duńskiej bramki, ale nie trafił w bramkę. Już w kolejnym ataku Danijos rinktinė wrzucił piłkę w boisko dla przyjemności Christiana Eriksena, zawodnik nie zmarnował swojej szansy – 1:0!

15 minut. Dlatego Danijos rinktinė Absoluteni Dominuoja Rungtynių na początku daje Słoweńcom okazjonalnie okazję do posiliesti modlić się kamuolio. Jednak inicjatywa nie przekształca się w niebezpieczne programy, a następnie swisllentėje – dėsningi nuliai.