Od wtorkowego poranka w Goch w rejonie kodu pocztowego 47574 prowadzone są prace konserwacyjne. Od tego czasu mogły wystąpić przerwy w dostawie prądu w sieci energetycznej. Wszystkie powiadomienia od operatora sieci o dzisiejszych pracach w Goch i gdzie awaria prądu jest teraz możliwą konsekwencją, można znaleźć tutaj na news.de
Usterki i konserwacja w Goch na bieżąco
Średnio ludność Nadrenii Północnej-Westfalii musi radzić sobie bez prądu przez około 10 minut w ciągu roku. Przerwy w dostawie prądu nie są więc bynajmniej normą, nawet w Goch. W większości przypadków rejestrowane są zakłócenia niskonapięciowe, które dotyczą tylko jednego lub kilku gospodarstw domowych. Jak donosi portal Störsauskunft.de, zlecenie rewizyjne jest obecnie przetwarzane przez operatora sieci energetycznej Westnetz GmbH w Goch. Każdy, kto chce dowiedzieć się o aktualnych wydarzeniach w regionie, poniżej znajdzie szczegółowe informacje na temat prowadzonych prac.
Ta konserwacja jest obecnie w toku 18 kwietnia 2023 r. w Goch
Od godziny 10:00 w regionie Hülmer Straße w Goch w powiecie „Bedburg-Hau” (kod pocztowy 47574, powiat Kleve) rutynowe prace konserwacyjne wykonywane w imieniu Westnetz GmbH. W tym czasie mogą wystąpić utrudnienia, a końca prac jeszcze nie widać. Raport na żywo od operatora sieci nie jest dostępny.
(o: 18.04.2023, 15:06)
Przeczytaj więcej na ten temat: Wyłączyć? Możesz to zrobić
Zgłoś awarię prądu do Goch: właściwej osoby kontaktowej dla poszkodowanych
Po pierwsze: przerwa w dostawie prądu nie jest awarią. W nagłych przypadkach wybieraj tylko numery alarmowe policji lub straży pożarnej. Zamiast tego spróbuj najpierw dowiedzieć się, czy problem występuje tylko w twoim mieszkaniu, na przykład dlatego, że przepalił się bezpiecznik w skrzynce bezpieczników. Jeśli nie, przejdź do strony zgłoszenia incydentu w swojej firmie energetycznej i tam zgłoś incydent.
Tutaj znajdziesz infolinię rozwiązywania problemów Westnetz. Jak powstała sieć elektryczna w Niemczech? Historia niemieckiej energetyki zaczyna się pod koniec XIX wieku wraz z elektryfikacją dużych miast. Pierwsze sieci elektryczne były używane do oświetlenia publicznego. Technologia szybko się rozwijała i budowano coraz więcej sieci energetycznych. W 1891 roku nastąpił pierwszy przesył trójfazowy na odległość 176 kilometrów, co umożliwiło zaopatrywanie miast na odległość. W latach dwudziestych kraj był zelektryfikowany i coraz więcej domów było zaopatrywanych w elektryczność. Podczas II wojny światowej sieć energetyczna została poważnie uszkodzona, ale została szybko odbudowana w latach powojennych. W latach 50. modernizowano i rozbudowywano sieć elektroenergetyczną, aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na energię elektryczną. W latach 70. zachęcano do rozbudowy elektrowni jądrowych, co prowadziło do dalszej rozbudowy sieci elektroenergetycznej. Dziś niemiecka sieć energetyczna jest jedną z największych i najnowocześniejszych na świecie i odgrywa ważną rolę w przejściu na energię odnawialną.
Awaria zasilania: porównanie krajów w Europie
Niemcy to jeden z krajów o najbezpieczniejszym źródle energii elektrycznej na świecie. Poniżej znajduje się porównanie przerw w dostawie prądu w ciągu roku w wybranych krajach.
- Niemcy: ok. 18 minut
- Szwajcaria: około 18 minut
- Luksemburg: około 18 minut
- Holandia: ok. 23 minuty
- Dania: około 30 minut
- Francja: około 51 minut
- Finlandia: ok. 1,5 godziny
- Hiszpania: około 2 godzin
- Włochy: około 3 godzin
- Polska: ok. 4 godz
- Malta: około 9 godzin
- Słowenia: około 15 godzin
Czytaj też: Kryzys energetyczny: obawy Niemiec o dostawy prądu
podążać news.de już o godz Facebook I youtube? Tutaj znajdziesz najświeższe wiadomości, najnowsze filmy, świetne konkursy i bezpośrednią linię do zespołu redakcyjnego.
+++ Nota redakcyjna: Ten tekst powstał na podstawie aktualnych danych przy pomocy sztucznej inteligencji. Jeśli masz jakieś uwagi lub pytania, prosimy o kontakt pod adresem zettel@news.de. +++
roj/news.de
Otrzymywać powiadomienia
„Komunikator. Profesjonalny badacz kawy. Irytująco skromny fanatyk popkultury. Oddany student. Przyjazny ćpun mediów społecznościowych”.