Francja nie cofnęła się: O. Giroud posłał K. Mbappe įvarčiai lenkus namo | Sporty

Olivier Giroud wyprowadził Francuza do przodu pod koniec pierwszej połowy, po mistrzowsku kontrolując piłkę w polu karnym.

Następnie O. Giroud stał się najbardziej utytułowanym francuskim graczem wszechczasów. Bo w sumie – 52 gole, to o jeden więcej niż strzelił Thierry Henry.

Swoje szanse w pierwszej połowie miał też Lenka. Realizm – Piotras Zielińskis. W 37. minucie miał szansę na bezbłędny strzał, ale strzał obronił Hugo Lloris.

W drugiej połowie Lenka nie wykazywała oznak zmiany przebiegu gry – nie stworzyły sobie realnych okazji, ale udało im się opanować piłkę.

Lenkų viltis wypuścił Kyliana Mbappe, który zdobył 75± w 91± min. dwa niesamowite rzuty. Su 5 įvarčiusi jis tampa, najlepsi zawodnicy turnieju, to prawdziwi pretendenci do „Złotego Pucharu”.

Na koniec meczu, zgodnie z doliczonym czasem sędziego, po weryfikacji VAR w związku z wynikiem meczu, sędzia przyznał bramkę francuskiej bramce, różnica šushnino R. Lewandowskiego, mistrzostwa zakończyły się z jego uśmiechem.

23-letni K. Mbappe bierze udział w drugich mistrzostwach świata, ale pod względem liczby bramek wyprzedza już takich graczy jak Diego Maradona, Cristiano Ronaldo, Neymar, Thierry Henry, daleko w tyle jest Rivaldo.

Yra įmušęs 9 – to tyle samo co Lionel Messi, ale ten ostatni już uczestniczy w pierwszej piątce planet.

„Reuters”/”Scanpix” foto/Francja – Polska

W 1986 roku polska reprezentacja piłkarska po raz pierwszy zagrała w 1/8 finału mistrzostw świata. Od tego czasu Francja zdobyła dwa tytuły (1998 i 2018) i dwukrotnie dotarła do finału (2006), z wyjątkiem tego samego w 1986 roku. w rzeźbionym brązie.

Akivaidu, kiedy Francja šios poros nie była uważana za faworyta ze względu na swoje historyczne osiągnięcia. Według „CIES Football Observatory” wartość francuskich lodowisk wynosi 1,33 miliarda. eurő, ir pagal šķi rodikliku turnyre nusilejade więc Brazylia to Anglia.

W Lenkijos, rinktinės tīnērās bendra vertēta – złożony pięć razy mniejszy.

Był to 17. mecz pomiędzy Francją a Polską. Francja wygrała 9 szczebli, Polska 3, a 5 meczów zakończyło się remisem.

PROCEDURA RUNGTYNIŲ:

90+9 min. ZAMIAR! R. Lewandowski wreszcie zdaje sobie sprawę z przyjemności!

90+8 min. R. Lewandowskis nie zdobywa bramki, ale arbiter odgwizduje rzut karny, bo Francuzi zbyt wcześnie pojawiają się na boisku.

90+7 min. Po opinii VAR wynik meczu różni się od bramki Francuzów…

90+1 min. ZAMIAR! Jeden z celów K.Mbappe jest wspaniały, oczyszczenie wszystkich sieci! 3:0.

AFP/

AFP/fot. „Scanpix”/Francja – Polska

88 min. Tempo Rungtynių całkowicie spadło. Lenkai nie chce tworzyć magii.

75 min. ZAMIAR!! Kylian Mbappé strzela drugiego gola Francuzów! 2:0. Francja kontratakowała, a Polska pozostała najgroźniejszym francuskim piłkarzem w kontrataku. K. Mbappe miał czas na przygotowanie się do kopnięcia, co jest potężnym widokiem.

72 min. Lenkai stopniowo przejmował kontrolę nad grą.Francja próbuje znaleźć kontrataki K.Mbappe, ale on nadal nie rozpoczyna piłki.

66 min. Czy któryś z bandym O.Girouda kieruje piłkę do bramki – sytuacja jest trudna, boki ostre, ale strzał groźny!

56 min. K. Mbappe szykuje strzał z dystansu… Po rykoszecie piłka biegnie obok poprzeczki, a na pomoc rusza nierozważny W. Szczęsny.

54 min. Francuskie transfery są ostre w obu krajach, ale w porządku dla Polaków.

47 min. Bartoszas Bereszyńskis zatrzymuje drużynę O. Dembele wchodząc w pole karne – Polska ukarana żółtą kartką.

45+1 min. Jakubas Kamiński uderza!! Kampini. Spudłowana piłka H. Llorisa prawie nie stwarzała realnego zagrożenia dla jego drużyny.

44 min. CEL!!! Olivier Giroud daje Francji prowadzenie 1:0. Weterani uniknęli rzutu karnego, wbiegli na boisko na czas, w jednym przypadku opanowali piłkę, aw drugim posłali narzędzie gry do bramki.

41 min. Dlatego sędziowie shonini zwracają uwagę, kiedy Julesas Kounde gra su grandinėle ant kakolo. Stabdomas jápiš, kiedy francuska jewelą nusiimtų.

37 min. Jodła w powietrzu we francuskim parku rozrywki!!! W ciągu kilku sekund Lenka miała dwie okazje do zdobycia gola, ale pierwszy strzał H. Llorisa zatrzymał Piotr Zieliński, a wkrótce R. Varane zablokował strzał Polaka, gdy ten był już prawie na linii bramkowej.

34 min. Kylian Mbappe wykonał efektowny atak lewym skrzydłem, „powalając” rywala, ale W. Szczęsny nie trafił w środek pola.

33 min. R. Lewandowskis oddaje dobry strzał, ale trafia w mur.

29 min. Olivier Giroud nie jest przyzwyczajony do niesamowitych możliwości. Po dolnym podaniu z krawędzi O.Giroud udaje się „zamknąć”, ale wślizgiem nie uderza piłki precyzyjnie.

25 minut Lenka swoim podejściem wznieca coraz większy ogień na francuskich terenach rekreacyjnych, ale wciąż nie są w stanie wykonać późnego uderzenia.

20 minut Robertas Lewandowskis ma miejsce na długi strzał lewą nogą – blisko bramki.

19 min. Transfer Po A. Tchouameni – trochę chaosu na polskim boisku, ale polska reprezentacja wyszła na sucho.

17 min. Pressing klysta lenkų gynejai ir Ousmane’as Dembele gauna progą tukkuuoti – W. Szczęsny wbija piłkę w prawy róg.

13 min. Aurélien Tchouameni dotyka ziemi, ale Wojciech Szczęsny reaguje i odbija piłkę w stronę wybrzeża.

10 minut Dla Francji, z wyższymi podaniami, rywale cieszą się z pola, ale dla Polaków udaje im się „doskonalić”.

4 min. Rungtynės rozpoczęły od kilku standardowych sytuacji przed polską bramką. Raphael Varane próbował uderzyć głową, ale nie był precyzyjny.

Start sudėtys:

Francja: Hugo Lloris, Jules Kounde, Raphaël Varane, Dayota Upamecano, Théo Hernandez, Aurélien Tchouameni, Adrien Rabiot, Ousmane Dembele, Antoine Griezmann, Kylian Mbappe, Olivier Giroud.

Polska: Wojciech Szczęsny, Matty Cash, Bartosza Bereszyński, Jakub Kiwior, Kamila Glik, Przemysław Frankowski, Sebastian Szymański, Grzegorz Krychowiak, Piotr Zieliński, Jakub Kamiński, Roberta Lewandowski.