R. Lewandowskis neiimušė baudinio, Poland is Mexico pradziugino Saudo Arabiją | Sporty

Ryškiusia lenkų žvaigždė, įvarčius Barcelonaje štampuaniats Robertas Lewandowskis nie wykorzystał rzutu karnego w 58. minucie.

Zdjęcie „Reuters” / „Scanpix” / Guillermo Ochoa ratuje bramkę Roberto Lewandowskiego

Piłkę obronił legendarny 37-letni meksykański bramkarz Guillermo Ochoa, który gra w swoim piątym mundialu.

Zdjęcie „Reuters”/„Scanpix”/Guillermo Ochoa to radość Meksyku

Statystycznie Meksyk był lepszym zespołem w tej dziedzinie. Kontrola Kamuolio – 49%. na 32, za strzały na bramkę – 14 na 9, na pole bramkowe – 4 na 2.

Prawdą jest, że wielu niezwykle niebezpiecznych okazji, z wyjątkiem piłki R. Lewandowkio i bandymy meksykańskiego gracza Henry’ego Martino, nie było na obu lodowiskach.

Następnie, pierwszego dnia, Arabia Saudyjska objęła sensacyjne prowadzenie w grupie C, pokonując w cudowny sposób Argentynę 2:1 przed Lionelem Messim.

Druga część

90+7 min. Drugie puste mistrzostwa świata lygosios iš veši.

90 minut Dostępne 7 minut.

79 min. Gdy mecz dobiega końca, Meksykanie pokazują swoją jakość gry.

64 min. Meksykańska impreza Pavojinga. Dabar savo rinktinė gelbėja już polski bramkarz Wojciech Szczęsny.

53 min. Wbrew szansom. R.Lewandowskis jest naciskany na boisku i domaga się bramki… Australijski sędzia Chris Beathas po analizie wideo pokazuje, że na 11m sam R.Lewandowski walczy o bramkę, ale G.Ochoa ratuje Meksyk. Wyniki pozostają 0:0.

46 min. Druga połowa zaczyna się od keitimy. Lenkai zmienia schemat gry, zamiast piątego gynėjo K. Bieliko odchodzi bramkarz N. Zalewski.

Pierwsza połowa

45+2 min. Kończy się pierwsza połowa. Do tej pory piłka została uderzona tak wiele razy. Meksyk zrobił.

40 minut Kovos aikštėje nie brakuje, ale produkt końcowy – įvarčių – nie jest już dostępny.

Zdjęcie

Zdjęcie „Reuters”/”Scanpix”/Robertas Lewandowskis (po prawej)

28 min. Dwa niezwykle groźne ataki Meksykanów z rzędu, ale bramkarz Lenkusa broni strzał przeciwnika.

19 min. Lenka teraz przejęła inicjatywę, dłużej grają piłką. Prawdą jest, że żadnemu z nich nie udało się jeszcze stworzyć bardzo niebezpiecznych sytuacji.

Zdjęcie „Reuters”/”Scanpix”/Polska lodowisko tinės sirgalė Katar

8 minut Głowa do bolesnego starcia między piłkarzami. Zawodnicy Mistrzostw Świata nie dbają o siebie ani o swoich przeciwników. Na szczęście tym razem, po trumpos medicinės įrežėlės, obaj będą mogli kontynuować mecz.

AFP/

AFP/zdjęcie „Scanpix”/meksykańscy kibice w Katarze

2 min. Su ašaromis akyse himną sugiedoję meksikiečiai activite prapradu rungtynes. Kontrolują piłkę i starają się zdominować boisko. Lenka będzie trzymał się swojego zwykłego planu – reprezentacja powinna wtedy podać piłkę swojej najwybitniejszej gwieździe R. Lewandowskiemu.

Matty Cashas, ​​urodzony w Anglii, reprezentuje drużynę Aston Villa w Birmingham. Bo moja mama jest Polką.

Kaimynai lenkai planetos pirmenybse zobacz 9-ajůj sykīų ir dukart yra įnųjęję brązowe medale (1974 i 1982 m). Prawdą jest, że ostatnim razem drużyna prowadzona przez Roberto Lewandowskiego zajęła ostatnie miejsce w grupie.

Dla Meksykanów 17. mistrzostwo świata jest ósmym z rzędu, ale od 1994 roku zawsze grają w 1/8 finału. Najlepszy wynik Meksyku – 6 miejsce (1986).

Meksyk jest na 13. miejscu w światowym rankingu FIFA, Polska na 26. miejscu.

Wszystkie najnowsze wiadomości z mistrzostw świata w piłce nożnej można znaleźć na specjalnej 15-minutowej stronie „Futbolo mēnuo”.