Sirvydis ponownie wyprowadził na boisko Panevėžiečiusa przeciwko Lenkijos klubą / Naujienos

Daividas Sirvydis zdobył 21 punktów i zebrał 27 zbiórek, a Panevėžio „7bet-Lietkabelis” pokonał Wrocławski „Šlask” 91:75.

Swoje szanse ma Panevėžio, który nie wziął udziału w kolejnej rundzie Pucharu Europy.7bet-Lietkabelis(6-11) Dałem torbę moim fanom. Nenado Chanako stacjonował w swojej twierdzy 91:75 (20:22, 28:19, 15:18, 28:16) palaužė B grupė pod Wrocławiem „Śląsk(2-15).

Panevėžiečiai zakończy sezon w przyszłym tygodniu (7 lutego) u siebie, kiedy ostatni mecz Panevėžį w sezonie zasadniczym rozegra w Klużu-Napoce z „U-Banca Transilvania”.

Główna kuźnia skór znów była potężnie rungtyniavės Davida Sirvydisa.

Rezultyviausias Europos taurės krässininkas w ciągu 30 minut zdobył 21 punktów (5/6 dvit., 3/6 tret., 2/2 baud.), odbił 5 piłek, wykonał 3 podania Rezultatvius, otrzymał 4 i 3 piłki, stracił i odzyskał 27 naudingumo zwrotnica.

Vilnietis bije rekord bramek zdobytych w Pucharze Europy.

Dovis Bičkauskis, który w tym sezonie rozegrał dobry mecz w Pucharze Europos, jest dobrym zawodnikiem. Łączny wynik zawodnika w ciągu 28 minut wyniósł 17 punktów (5/5 podwójnych, 2/2 potrójnych, 1/2 bodów), 5 zbiórek, 6 asyst, przechwytów i 3 błędów na 25 punktów.

Jedynie Martynas Varnas mógł pomóc gospodarzom Nikoli Popowičiusowi. Na spotkanie został zarejestrowany Paulius Valinskas, lecz się nie pojawił.

Na początku czwartej kwarty przewaga Poniewieża wynosiła zaledwie 1 punkt (63:62), ale Liutauras Lelevičius zdobył dwie trójki, a Bičkauskis dodał jedną i dał gospodarzom dwucyfrową przewagę – 72:62.

W połowie decydującej kwarty goście Lenkijosa byli blisko 5 punktów (70:75), ale podopieczni Čanako nie chcieli już odrobić strat, 14:3 i mecz ostatecznie się zakończył.

We wrocławskich zespołach dobrze spisał się Marek Klassen, który w 28 minut zdobył 11 punktów (1/2 dubletów, 1/2 potrójnych, 6/6 zbiórek), 3 zbiórki, 6 asyst i 17 punktów.

„7bet-Lietkabelis”: Daividas Sirvydis 21 (5/6 deble, 3/6 trójek, 5 zbiórek, 4 osobiste, 27 pieniędzy), Dovis Bičkauskis 17 (5/5 deble, 2/2 trójek, 5 zbiórek, 6 asyst i asyst) , 25 srebrnych), Gabrielius Maldūnas 13 (5/9 deble, 6 zbiórek), Liutauras Lelevičius 10 (2/3 trójek, 5 ref.), Gediminas Orelik 9 (2/7 trójek), Vytenis Lipkevičius (2/6 trit. .) to Dziuga Slavińska po 8.

„Šlask”: Hassani Gravettas 21 (3/7 deble, 5/6 trójek, 5 strzałów), Dušanas Mileticius 16 (7/8 deble), Marek Klassens 11 (6/6 strzałów, 6 asyst, 4 kld.).