Wspólna sprawa z Oliverem Pocherem: Evelyn Burdecki pomaga na granicy z Ukrainą

Evelyn Burdecki i Oliver Pocher udali się na granicę z Ukrainą, aby nieść pomoc miejscowej ludności.

Ukraina/Kolonia – Wojna w Ukraina wyzwala coś u wielu ludzi – czy to bezradność, dyskomfort czy smutek. Jeszcze inni przekazują duże sumy pieniędzy. A potem są ludzie, którzy nie wahają się ani chwili i chcą pomóc uchodźcom. Evelyn Burdecki (33) jest jednym z nich i niedawno udał się do granicy z Ukrainą.

Po powrocie do Niemiec Evelyn Burdecki (33) skontaktowała się ze swoimi zwolennikami. © Edycja: Zrzut ekranu/Instagram/evelyn_burdecki

Wraz z komikiem Oliverem Pocherem (44 l.) gwiazda telewizji jechała z Kolonii przez Drezno przez Polskę do granicy z Ukrainą. Jeśli przejedziesz przez to, będziesz w drodze przez 24 godziny.

Oliver i Evelyn wyjechali w piątek. Przystąpili do organizacji i zaoferowali pomoc. Gospodarz Mola Adebisi (49 l.) również pomógł.

We wtorek Evelyn, która wróciła do Niemiec, przemówiła po raz pierwszy i wydawała się przytłoczona swoimi doświadczeniami.

"z dala!" W firmie Böhmermann krytykujemy kolej - a Chemnitz...
Jana Bohmermanna
„Po prostu idź!” W firmie Böhmermann krytykujemy kolej – a Chemnitz…

„To było bardzo, bardzo poruszające. […]. Zdjęcia, które tam widzieliśmy, były strasznie smutne i nigdy w życiu nie czułam takiego uczucia – powiedziała o swoich wrażeniach.

Doświadczanie czegoś takiego na miejscu jest po prostu czymś innym niż oglądanie tego w wiadomościach. Twoje przesłanie, które chcesz przekazać: Musisz mu pomóc teraz, a nie „jutro lub pojutrze”.

Dzięki filmom i zdjęciom, które zrobiła na granicy, chciała, aby ludzie to zrozumieli.

Gospodarz Oliver Pocher (44) również chciał pomóc i przyłączył się do organizacji pomocowej ze swoim szwagrem.

Gospodarz Oliver Pocher (44) również chciał pomóc i przyłączył się do organizacji pomocowej ze swoim szwagrem. © Moritz Frankenberg/dpa

Chociaż chciała pozostawić reportaże reporterom, udostępniała nagrania osób, które tłumnie szukały pomocy w przetrwaniu granicy. „To, co tu mieszkam, nigdy w życiu nie zapomnę” – powiedziała Evelyn w „strefie neutralnej” przed kamerą i filmowała kobiety i dzieci.

Wraz z Oliverem Pocherem i jego szwagrem ładowała dostawy pomocy z niektórych organizacji na inne transportowce na mrozie, które następnie podróżowały do ​​stref wojennych. Blondynka z polskimi korzeniami mogła aktywnie wspierać grupę swoimi umiejętnościami językowymi i tłumaczyć na miejscu.

Artysta Oli również zastanowił się nad sytuacją i wyjaśnił w filmie na Instagramie: Nie chciał pochwał od fanów, którzy podziwiali go za ten akt. Chciał tylko pomóc i dostarczyć najpotrzebniejsze rzeczy miejscowej ludności.

Tanja Szewczenko nie może uwierzyć w swoje szczęście: jej życzenie się spełniło
Tanja Szewczenko
Tanja Szewczenko nie może uwierzyć w swoje szczęście: jej życzenie się spełniło

Był zdania, że ​​we wszystkim należy wesprzeć Ukrainę, bo wojna dotknie całą Europę.

Howell Nelson

„Typowy komunikator. Irytująco skromny fan Twittera. Miłośnik zombie. Subtelnie czarujący fanatyk sieci. Gracz. Profesjonalny entuzjasta piwa”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *