Litwin, który ukradł samochód skradziony w Austrii, zgłasza go policji w Polsce – gaudynes nufilmuotos

Jak poinformowała policja Balstogė, kvapą gniaužiancios gaudynės vyko tydzień temu w poniedziałek. Agent otrzymał zgłoszenie, gdy skradziony samochód jechał autostradą z Varšuvos do Balstogės. Z otrzymanych informacji wynika, że ​​samochód „Range Rover” został skradziony w Austrii i poruszał się po polskich drogach ze zmodyfikowanymi tablicami rejestracyjnymi.

Wszystkie patrole Balstogė zostały zaalarmowane o skradzionym samochodzie i rozpoczęły jego poszukiwania. Wkrótce na obrzeżach Balstogės zauważono poszukiwany samochód. Jednak kierowcy nie stosują się do wezwań policji, zatrzymują się i zwiększają prędkość spruko.

Rozpryskujący się samochód zatrzymał się na ulicy, ale około mili później przewrócił się. Uciekinier niebezpiecznie manewruje, niebezpiecznie wygina inne pojazdy, przejeżdża przez skrzyżowanie na czerwonym świetle, toczy się po poboczu, spychając w ten sposób uciekających pieszych na pobocze, zakrzywia zieloną linię podziału.

Po przejechaniu kilku kilometrów zorientował się, że policja będzie go ścigać tak długo, jak będzie to konieczne, szybko skręcił w drogę serwisową przy autostradzie i pieszo wrzucił samochód w bandę. Ale bez powodzenia – gwałcono młodych mężczyzn.

Stało się to, gdy 25-letnia odlewnia była ścigana przez policję w Lenkijos. Informacja o tym, kiedy potwierdzi kradzież samochodu w Austrii. Maža to, automobilyje to funkcjonariusz rado šovinių, którym podejrzany przewoził bez licencji.

Według wstępnych danych wartość skradzionego samochodu „Range Rovera” wynosi około 200 tys. zł (około 41 760 euro).

Obywatel Litwy usłyszał już zarzut posiadania nielegalnej amunicji, w związku z odmową zatrzymania funkcjonariusz został uznany za winnego narażenia na niebezpieczeństwo innych uczestników ruchu drogowego. Grozi jej już do 8 lat więzienia.

Litewski sąd zezwolił już na areszt na 3 miesiące.

Danielle Currey

"Zły ewangelista zombie. Bacon maven. Fanatyk alkoholu. Myśliciel chcący. Przedsiębiorca."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *