Niemcy przegrywają z Polską po bezkrwawej pierwszej połowie

Międzynarodowy mecz piłki nożnej: Niemcy przegrywają z Polską po bezkrwawej pierwszej połowie

Zauważyłeś błąd?

Proszę zaznaczyć w tekście odpowiednie słowa. Zgłoś błąd redaktorom za pomocą zaledwie dwóch kliknięć.

W zakładzie nie ma inżynierii genetycznej

Ale nie martw się:
    Modyfikowany genetycznie

Po słabym 3:3 z Ukrainą, reprezentacja Niemiec nie zdołała wyrwać się nawet z Polski. DFB-Elf pokazał anemię w pierwszej połowie i przegrał 0:1. Początkujący Malick Thiaw wyróżnia się pozytywnie. Gra w dzienniku giełdowym.

Ten z a
Linki oznaczone symbolem lub podkreślone to linki afiliacyjne. Jeśli zostanie dokonany zakup, otrzymamy jeden
zamawiać – bez dodatkowych kosztów dla Ciebie! Więcej informacji

międzynarodowy mecz piłki nożnej

Polska 1-0 Niemcy (1-0)

drzwi: 1-0 Kiwior (31. miejsce)

Polska: Szczęsny – Kedizora, Kiwior, Bednarek, Bereszyński (72. Frankowski) – D. Szymański (77. Bielik), S. Szymański (46. Linetty), Zieliński (65. Ślisz) – Kamiński, Lewandowski (46. Milik), Błaszczykowski (XVIII skoras)
Niemcy : Ter Stegen – Kehrer, Thiaw (87. Wolf), Rüdiger – Hofmann (46. Gosens), Can, Kimmich (81. Goretzka), Henrichs (68. Sané) – Musiala (68. dzban), Wirtz (81. Brandt) – Havertz

najważniejsze w skrócie: Następny test EM, kolejna porażka: Dwanaście miesięcy przed turniejem u siebie, bardzo niepewna reprezentacja Niemiec w piłce nożnej Hansiego Flicka nie mogła otrząsnąć się z atmosfery w drugim z trzech meczów testowych. Selekcjoner reprezentacji narodowej, który w piątkowym meczu 0:1 (0:1) w Warszawie z konserwatywną polską selekcją prawie powołał zupełnie nową drużynę, czeka na kolejne dni z wyraźną krytyką. W ostatnim teście przed wakacyjną przerwą we wtorek w Gelsenkirchen przeciwko Kolumbii, reprezentacja narodowa pilnie potrzebuje poczucia spełnienia po trzech meczach z rzędu bez zwycięstwa.

Cztery dni po otrzeźwiającym remisie 3:3 z Ukrainą drużyna DFB wydawała się bardziej stabilna, a na początku drugiej połowy również bardziej pomysłowa w ataku. Obrona wokół łańcucha trzech, które Flick zadeklarował jako obowiązkowe doświadczenie, pozostawała bezbronna przed 57 098 widzami. Gol Jakuba Kiwiora (31) padł z rzutu rożnego, polska gwiazda Robert Lewandowski zagrał tylko w pierwszej połowie. Kapitan DFB Joshua Kimmich uderza w poprzeczkę krótko po wznowieniu gry (48. miejsce).

1. Niemcy przegrywają z Polską

To już koniec! Polska pokonała Niemcy 1:0!

2. 90 + 7 minut

Kącik nic nie daje.

3. 90 + 6 minut

Próba dośrodkowania Gosensa została zablokowana. Kolejny róg dla Niemiec.

4. 90. +5 minut

Szczęsny ponownie kopie piłkę do przodu. Niemcom kończy się czas.

5. 90 + 4 minuty

Brandt podaje piłkę obok polskiego pola karnego ze środkowej lewej pozycji.

6. 90 + 2 minuty

Havertz nie potrafi też przepchnąć piłki obok polskiego bramkarza. Trzy minuty do gry.

7. 90 minut

Brandt wykonuje rzut rożny na głowę Goretzki, która kieruje się na krótki róg. Szczęsny jakoś przeszkadza i ratuje prowadzenie.

8. 88 minut

Wilcza głowa, Szczęsny puszcza na linii. Wilk już klaszcze, ale piłki nie było!

9. 87 minut

Międzynarodowy debiut Thiawa dobiegł końca. Najlepszy Niemiec schodzi z boiska, ale wchodzi Wolf.

10. 86 minut

Gosens szuka dzbanka do napełniania z krzyżem. Bremen ma zaledwie kilka centymetrów długości.

Międzynarodowy mecz NA ŻYWO na Joyn

Polska – Niemcy

16.06.2023 | 20:45

Trener reprezentacji Flick zapowiada nowe eksperymenty przeciwko Polsce

Po obecnej fazie międzynarodowej Hansi Flick chce zredukować doświadczenia kadrowe i taktyczne reprezentacji narodowej w piłce nożnej i całkowicie skupić się na formowaniu formacji turniejowej na początku kolejnego sezonu mistrzostw Europy. „We wrześniu nacisk kładziony jest na stabilność, oczywiście jeszcze większy nacisk kładziony jest na wygrywanie” – powiedział selekcjoner reprezentacji w Warszawie przed towarzyskim meczem z Polską w piątek wieczorem. „Ważne jest również, aby wygrywać mecze, ponieważ masz więcej zaufania do własnej jakości” – powiedział 58-latek, wyjaśniając swoje plany na przyszłość.

Nawet po otrzeźwiającym wyniku 3:3 w 1000. meczu reprezentacji przeciwko Ukrainie na początku tego tygodnia, chce wypróbować inne rzeczy w testach Mistrzostw Europy w Polsce iw następny wtorek w Gelsenkirchen przeciwko Kolumbii, w tym nowy system gry z trójką w obronie. „W marcu powiedzieliśmy, że chcemy czegoś spróbować. Odłożyliśmy też na to czerwiec” – powiedział Flick.

Przyjeżdżając do Warszawy w czwartek wieczorem, energicznie bronił swojej drogi na mistrzostwa Europy u siebie (14 czerwca – 14 lipca 2024). „Jesteśmy przekonani o ścieżce, którą chcemy podążać. I jesteśmy przekonani, że w czerwcu przyszłego roku będziemy mieli drużynę zdecydowanie dobrze przygotowaną na Euro” – powiedział Flick. Po swoim rekordzie startowym jako trener reprezentacji z ośmioma zwycięstwami, w ostatnim sezonie odniósł tylko cztery zwycięstwa z drużyną narodową. 14. Jest w porządku, jeśli skupia się na nim krytyka, mówi główny trener DFB.