Po szczególnie straszliwym morderstwie: autor również podpala dom

W Polsce 24-letni mężczyzna zamordował 92-letnią kobietę w szczególnie makabryczny sposób. Podpalił także swój dom, aby zatrzeć ślady.

Brzozów – Okoliczności, które doprowadziły do ​​śmierci 92-letniej samotnej kobiety w Polski Miasto Brzozów (woj. podkarpackie) jest oświetlone! Kobieta zginęła w szczególnie okrutny sposób.

Domniemany sprawca (24 l.) po zabójstwie podpalił dom swojej ofiary (92 l.). © Policja Podkarpacka (Policja Podkarpacka)

Dniem zbrodni był 2 lutego. Około godziny 21.30 policja w Brzozowie została poinformowana o tragicznym pożarze domu we wsi Trześniów, która liczy 1200 mieszkańców.

Oficer dyżurny natychmiast wysłał patrol policyjny na miejsce wypadku. Kilku strażaków było już zajętych gaszeniem pożaru.

W płonącym budynku strażacy znaleźli 92-letniego mężczyznę. Była nieprzytomna i wynoszona na zewnątrz. Mimo prób resuscytacji ratownicy nie byli w stanie uratować starszej kobiety. Zginęła na miejscu zdarzenia.

Wiosną obozowicze przybywają do Saksonii: czy wakacje na świeżym powietrzu są nadal modne?
Saksonia
Wiosną obozowicze przybywają do Saksonii: czy wakacje na świeżym powietrzu są nadal modne?

Ponieważ ustalenia policji od początku wskazywały, że pożar nie był nieszczęśliwym wypadkiem, prokuratorzy zdecydowali o przeprowadzeniu sekcji zwłok. Okazało się, że przyczyną śmierci kobiety nie był pożar w jej domu!

Śledczy skrupulatnie zebrali dowody, przesłuchali wielu świadków i sprawdzili wszystkie informacje, które mogłyby pomóc w wyjaśnieniu okoliczności pożaru – poinformowała Brzozowska policja.

Sekcja zwłok ostatecznie wykazała, że ​​92-latek został zamordowany.

Aresztowany 24-latek (po prawej) jest już w areszcie policyjnym.

Aresztowany 24-latek (po prawej) jest już w areszcie policyjnym. © Policja Podkarpacka (Policja Podkarpacka)

Intensywna praca policji szybko się opłaciła: podczas śledztwa urzędnicy natknęli się na 24-letniego mężczyznę, który może być powiązany ze sprawą. Został znaleziony w swoim domu w Sanoku (około 20 km od miejsca zbrodni) i aresztowany.

Jak ujawniły nowe śledztwa, 24-latek próbował włamać się do piwnicy innego domu w Trześniowie, również w nocy 2 lutego. Jednak nie mógł tego zrobić.

Zebrane przeciwko domniemanemu sprawcy dowody doprowadziły do ​​postawienia kilku zarzutów, w tym „morderstwa ze szczególnym okrucieństwem”. Chciał też zatrzeć ślady morderstwa podpalając dom.

wilsdruffer "ołówek" musiał ustąpić: 10 000 euro za pomnik z wysadzonym dynamitem masztem transmisyjnym
Saksonia
„Ołówek” Wilsdruffera musiał ustąpić: 10 000 euro za pomnik przeklętego masztu transmisyjnego

Policja nie złożyła żadnego konkretnego oświadczenia w sprawie zabójstwa emeryta.

Domniemany zabójca jest w areszcie. Grozi mu dożywocie.

Howell Nelson

„Typowy komunikator. Irytująco skromny fan Twittera. Miłośnik zombie. Subtelnie czarujący fanatyk sieci. Gracz. Profesjonalny entuzjasta piwa”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *