Raport o nielegalnych imigrantach był przerażający: to żniwo ludzi, którzy spadli z księżyca

poniżający

Litwa nie musi ich odbierać, zatrzymać, weźmy te już bardzo złe, nie potrzebujemy cen in situ, nie zatrzymuj ich, zawieź do Niemiec, niech drzwi się otworzą, niech je wszystkie idźcie przepuśćcie Merkel niech Niemcy zajmą się nimi kto ich teraz wypuści i trząść się nie zapraszamy ich zostawcie tego bardaka ministrowi za wiadomość, że pozwolił uchodźcom jechać tak długo na Litwę, że granice być pilnie strzeżonym i nie czekać na 4000, to jest błąd, a to dla nas duży ciężar, każdy musi odpowiedzieć za swoją pracę,

poseł na Sejm Kaščiūnai,

Poseł na Sejm, Kaščiūnai, portret

i całym sercem zgadzam się z odkryciami, że jest to wynik, który twierdzą „odczłowieczeni” ludzie. Tak, musiała być odwrócona polityka i silna ochrona granic, ale jest tyle czasu, by trzymać ludzi w nieludzkich warunkach więziennych! Jeśli nie udało ci się wsiąść do samolotu iz powrotem, to nie trwało długo tortury, a teraz to, co zrobiłeś, zubożyłeś swoje społeczeństwo ogromnymi sumami pieniędzy na utrzymanie i posiłki i nie zintegrowałeś ich ze społeczeństwem. Szkoda, że ​​jesteście zielonymi pasterzami, bez doświadczenia politycznego iw ogóle ten Sejm i ten rząd to tylko zabawy nagich i bezdusznych ludzi z własnym narodem i migrantami.

Blusius

Portret pcheł

Wyślij tę organizację na trzy litery jak rosyjski statek…

CIA I Soros

Portret CIA i Sorosa

Według strony internetowej Amnesty International nie przyjmuje dotacji publicznych ani politycznych. W związku z tym jej finansowanie jest zapewniane przez darowizny od partnerów i sponsorów według następujących formuł: Partnerzy: Partnerzy organizacji okresowo wpłacają pieniądze na jej działalność. Członek może wybierać spośród wielu opcji. Darowizny: każdy może przekazać dowolną kwotę pieniędzy dowolnej organizacji, którą uzna za stosowną. Wola: Inną formą finansowania jest dziedziczenie, w całości lub w części, spuścizny po organizacji.

Nikt

Nikt nie jest ich portretem

nie oglądaj się za siebie, bo to biznes! I na pewno nie Łukaszenka, ale nieco bliższa osoba. Teraz tego samego zysku oczekuje się od Ukraińców, tylko… Naprawdę nie przybyli tu uchodźcy, ale „biznesmeni”. A oni – nawet Żyd nie oszuka.

Głupi narkomani

Portret głupich uzależnionych

tych Amnesty International. Może trochę leniwej polityki. Mówi się już głośno, że planem orków było sprawdzenie korytarza Suwalszczyzny i reakcja Litwy i Polski

Anonimowy

Anonimowy portret

Widziałeś zakręty i wszystkiego najlepszego. Znalazłem coś do porównania, uchodźcy wojenni z Ukrainy i osoby pozostające na ich utrzymaniu po prostu szukają sposobów na uzyskanie odszkodowania.

Danielle Currey

"Zły ewangelista zombie. Bacon maven. Fanatyk alkoholu. Myśliciel chcący. Przedsiębiorca."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.