W Poniewieżu odbędzie się międzynarodowy konkurs ścieżek rowerowych

ZDJĘCIE: pkksc.lt

W najbliższy weekend, 11-12 lutego, w Cido Arenie w Poniewieżu odbędą się międzynarodowe zawody na torze kolarskim, w których udział wezmą uczniowie trenerów Centrum Sportu Poniewież, Anatolijus Novikovas i Tomas Usevičius. 11 lutego zawody rozpoczną się o godzinie 10:30 12 lutego. – 9 rano

Zawodnicy z grup młodzieżowych i młodzieżowych będą rywalizować w sprincie, sprincie drużynowym, omnium (wyścig, tempo, eliminacje, wyścig grupowy o punkty) oraz breloczku. Dzieci (2008-2010mg) będą ścigać się i ścigać o punkty.

Celem tych zawodów jest podniesienie sportowej rywalizacji kolarzy, poznanie najsilniejszych sportowców, popularyzacja kolarstwa na całej Litwie. W imprezie planują wziąć udział rowerzyści z Litwy, Łotwy, Finlandii, Polski, Estonii i Ukrainy.

Organizatorem imprezy sportowej jest Poniewieski Ośrodek Sportu i Poniewieski Klub Sportowy „El-Eko-Sport”. Wstęp na zawody jest bezpłatny.

Przypominamy, że w pomieszczeniach zamkniętych wszystkich imprez uczestnicy, widzowie i obsługa muszą zawsze nosić maski oddechowe co najmniej na poziomie FFP2, które idealnie przylegają do twarzy i całkowicie zakrywają nos i usta.

Centrum Sportu Panevėžys inf.

Howell Nelson

„Typowy komunikator. Irytująco skromny fan Twittera. Miłośnik zombie. Subtelnie czarujący fanatyk sieci. Gracz. Profesjonalny entuzjasta piwa”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.