Zaginął mężczyzna, który jeździł na motocyklu w Polsce, bliskim pomogły wołania gości: nadeszła smutna wiadomość

Nerimaujantys artimieji prättisi į policiją ir poiajas gdy 1 sierpnia d. około 8:00 z domów położonych przy ul. Vilkaviškio. sav., Kybartuose, ul. Saulės, motocykl „Yamaha” úžožo ir iki sočių nejržeso vyraso (ur. 1992).

Vyras, artimių žiniomis, vyko į Lenkija, planavo, aby odwiedzić miasto Zakopane. Mężczyzna jeździł czerwonym motocyklem Yamaha, miał na sobie czarne ubranie i kask w tym samym kolorze.

Policja udostępniła informację w mediach społecznościowych. W mediach społecznościowych ludzie ogłosili, że dowiedzieli się, kiedy mężczyzna był w szpitalu w Polsce.

W polskiej gazecie „Gajewo” ukazuje się 1 sierpnia około godziny 10:00. ryto greitosios pavejas servičnost gavo informacije apie eismo įvykį netoli Szczecin obenjame kelyje. Skelbiama, kiedy 30-letni motocyklista z Lietuvos, jadący w stronę wioski Bzurai, zderzył się z samochodem marki VW prowadzonym przez 76-letniego (trzeźwego) mężczyznę.

Po wypadku motocyklista trafił do szpitala.

Surowo zabrania się wykorzystywania informacji publikowanych przez DELFI na innych stronach internetowych, w mediach lub rozpowszechniania naszych materiałów w jakiejkolwiek formie bez zgody, a w przypadku ich otrzymania konieczne jest wskazanie DELFI jako linku.

Danielle Currey

"Zły ewangelista zombie. Bacon maven. Fanatyk alkoholu. Myśliciel chcący. Przedsiębiorca."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.