FC Bayern: Effenberg – zawiadomienie o rezygnacji dla Müllera i Lewandowskiego – FC BAYERN MUNICH

Z FCBayern tańcz tylko na weselu. Mistrzostwa w Bundesliga. Zarówno w Pucharze DFB, jak iw Lidze Mistrzów Monachium musiało szybko przejść na emeryturę po zawstydzających występach. W pucharze przegrali z Gladbach 0:5. W ekstraklasie przegrali z Villarreal – siódmym w LaLidze.

Po przegranej z Hiszpanami w ćwierćfinale Ligi Mistrzów była gwiazda Bayernu Stefan Effenberg (53 l.) zatrzasnął dwóch najlepszych graczy Thomasa Müllera (32 l.) i Roberta Lewandowskiego (33 l.). Effenberg wyjaśnił w swoim kolumna „t-inline”że Müller i Lewandowski „pomimo wszystkich swoich goli, asyst i często solidnych występów” nie mogli dać swoich najlepszych występów w decydujących meczach sezonu.

Rada Effenberga dla dwóch weteranów: „Skup się na FC Bayern i może opuść drużynę narodową”.

I dalej: „Puchar Świata w Katarze w środku sezonu będzie niezwykle wyczerpujący i dlatego będzie zagrożeniem dla sezonu. W wieku 32, 33 lub 34 lat muszę słuchać swojego ciała i myśleć o tym, jak długo będzie działać. Zarówno Müller (Niemcy), jak i Lewandowski (Polska) zakwalifikowali się do Zimowych Mistrzostw Świata ze swoimi drużynami narodowymi.

Ponadto dawny „Tygrys” alarmuje zespół. Obecnie nie widzi Bayernu na najwyższym poziomie przez nadchodzące lata. „Z Markiem Rocą, Bouną Sarr, Marcelem Sabitzerem, Corentinem Tolisso, Omarem Richardsem i Tanguy Nianzou jest zbyt wielu graczy, którzy być może nie mają tej jakości”.

02:43

Dojrzały z ostrą krytyką ze strony Kahn
„Opanuj własną taktykę”

Źródło: ZDJĘCIE

Ci drugorzędni gracze powinni teraz skorzystać z ostatnich gier do zaoferowania i polecić się na nowy sezon. „W przeciwnym razie zamieszanie będzie prawdopodobnie większe niż oczekiwano” – podejrzewa Effenberg.

Ale 53-latek również zabiera szefów – szczególnie jeśli chodzi o kwestie związane z otwartymi umowami. Teatr ekspansji wokół Lewandowskiego, Müllera, Neuera i Gnabry’ego nadwyrężył cały klub. Chce teraz wyraźnego znaku od Kahna lub Salihamidzica.

WYŚWIETLACZ

Howell Nelson

„Typowy komunikator. Irytująco skromny fan Twittera. Miłośnik zombie. Subtelnie czarujący fanatyk sieci. Gracz. Profesjonalny entuzjasta piwa”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.