PwC Belgium i BR-AG współpracują na zwinnej platformie, aby zapewnić lepszy wgląd w raportowanie

POZNAŃ, Polska –Wraz z coraz bardziej złożonymi obowiązkami w zakresie sprawozdawczości ostrożnościowej i rosnącymi wymaganiami organów nadzorczych w zakresie jakości danych, instytucje finansowe muszą radzić sobie z czasochłonnymi procesami sprawozdawczymi i kontrolować związane z nimi ryzyko. W odpowiedzi na to wyzwanie firma PwC Belgium, wspierana przez partnera technologicznego BR-AG, Informacje dotyczące sprawozdawczości regulacyjnej opracowany – w oparciu o rozwiązania ATOM materia oraz Cząstki atomowe BR-AG.

„Jestem podekscytowany możliwościami, jakie daje ta wzmocniona współpraca z naszym zaufanym partnerem technologicznym BR-AG. To nie tylko natychmiast daje instytucjom finansowym wyższy poziom zaufania do ich sprawozdawczości regulacyjnej, ale także lepsze zrozumienie ich sprawozdawczości regulacyjnej, która wcześniej była dostępna tylko dla organów regulacyjnych.

Jeroen Bockaert, partner i lider produktów i usług w PwC Belgia

„To naprawdę inspirujące, że nasza współpraca z PwC zaowocowała opracowaniem tego najnowocześniejszego narzędzia opartego na danych. Jako eksperci technologiczni stawiamy na skalowalność i ponowne wykorzystanie architektury danych do różnych celów, a przede wszystkim na zaufanie do oferowanych przez nas rozwiązań. Rzeczywiście, jest to krok w kierunku nowej kultury sprawozdawczości dla instytucji finansowych, w której widoczność danych i zaufanie są teraz takie, że zgodność i ograniczanie ryzyka są przejrzyste. Jest to niezbędne dla ich zrównoważonego rozwoju.

Michał Piechocki, CEO i współzałożyciel Business Reporting Advisory Group (BR-AG)

Technologia w sercu sprawozdawczego łańcucha wartości

Zaufanie do danych leży u podstaw wszystkich działań związanych z raportowaniem i wykracza poza zgodność. Przy bardzo wysokich wymaganiach sprawozdawczych firmy zwracają się do zaufanych doradców, aby usprawnić procesy raportowania i zintegrować najbardziej wydajne i niezawodne rozwiązania. Połączenie wieloletniego doświadczenia PwC w świadczeniu usług dla instytucji finansowych oraz know-how BR-AG w zakresie stosowania technologii raportowania tworzy platformę promującą zaufanie w łańcuchu wartości raportowania i realizującą pełen potencjał wglądu w dane.

Różne potrzeby, jeden ekosystem

Zadowolony, biorąc pod uwagę różne potrzeby różnych interesariuszy Informacje dotyczące sprawozdawczości regulacyjnej potrzeby danych wielu zespołów ds. sprawozdawczości finansowej oraz ryzyka i zgodności z przepisami. Platforma, wspierana przez ATOME Matter i ATOME Particles firmy BR-AG, przekształca złożone raporty na wizualne wglądy w najważniejsze spostrzeżenia raportów i sprawia, że ​​zapewnianie jakości danych jest wygodniejsze.

O BR-AG:

Grupa Doradcza ds. Sprawozdań z Działalności (BR-AG), polska firma, oferuje rozwiązania RegTech dla instytucji finansowych w Europie oraz usługi wykorzystujące standardy wymiany danych, takie jak XBRL, ISO 20022 i SDMX. Nasza wiedza specjalistyczna w zakresie danych i technologii regulacyjnych przyczyniła się do rozwoju platform danych regulacyjnych firmy BR-AG: ATOME Matter i ATOME Particles w celu promowania interoperacyjności, zwinności i współpracy w zakresie zgodności z przepisami.

https://br-ag.eu/

O PwC Belgia:

PwC postrzega jako swój obowiązek budowanie zaufania w społeczeństwie i rozwiązywanie ważnych problemów. Jesteśmy siecią firm w 155 krajach, zatrudniającą ponad 284 000 pracowników zaangażowanych w świadczenie usług zapewniania jakości, doradztwa podatkowego i biznesowego.

Aby dowiedzieć się więcej i powiedzieć nam, co jest dla Ciebie ważne, odwiedź www.pwc.be.

Oznaczenie PwC odnosi się do sieci PwC i/lub jednej lub więcej prawnie niezależnych firm sieciowych. Więcej szczegółów poniżej www.pwc.com/struktura.

Językiem źródłowym, w którym publikowany jest tekst oryginalny, jest wersja oficjalna i autoryzowana. Tłumaczenia zostaną dołączone dla lepszego zrozumienia. Jedynie oryginalnie opublikowana wersja językowa jest prawnie ważna. Dlatego porównaj tłumaczenia z oryginalną wersją językową publikacji.

Źródło: BusinessWire

Howell Nelson

„Typowy komunikator. Irytująco skromny fan Twittera. Miłośnik zombie. Subtelnie czarujący fanatyk sieci. Gracz. Profesjonalny entuzjasta piwa”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.