Wystawa „Międzynarodowe Dni Studiów 2022”

27 marca W Wilnie zostaje otwarta najpopularniejsza wystawa w krajach bałtyckich „Międzynarodowe Dni Studiów 2022”.

Już w najbliższą niedzielę uczniowie i ich rodzice, młodzież i dorośli będą mogli osobiście spotkać się w Wilnie ze światowej sławy uniwersytetami i szkołami biznesu, prestiżowymi szkołami prywatnymi i międzynarodowymi oraz obozami językowymi. Konsultanci Bałtyckiej Rady Edukacji Międzynarodowej będą doradzać Państwu podczas całej wystawy.

Na zwiedzających targi w Wilnie czeka wiele zagranicznych nowości z dziedziny edukacji, w tym spotkanie z jedną z najlepszych uczelni na świecie w dziedzinie ekonomii i finansów na Uniwersytecie Bocconi we Włoszech, Holandii, „Uniwersytecie Technologicznym w Eindhoven, Belgia, Dania, Szwajcaria , Stany Zjednoczone i inne kraje.

Przyjeżdżając na wystawę i spotykając się z przedstawicielami uczelni dowiecie się Państwo o programach absolwentów studiów licencjackich, magisterskich, MBA i Executive MBA.

Uczniowie i ich rodzice zainteresowani edukacją podstawową i średnią będą mieli doskonałą okazję do spotkania dyrektorów prestiżowych szkół z Wielkiej Brytanii i Szwajcarii. Cieszy fakt, że szkoły są jednymi z liderów na liście szkół w Wielkiej Brytanii.

Jeśli interesuje Cię, gdzie i jak uczyć się angielskiego, niemieckiego lub francuskiego? Na te pytania odpowiedzą przedstawiciele szkół językowych i obozów letnich.

Kiedy nadchodzi czas i zaczynamy myśleć o studiowaniu za granicą, pojawia się wiele pytań – o różnice kulturowe, o mieszkanie, stypendia i bezpłatne możliwości kształcenia! Na te i inne pytania odpowiemy podczas wystawy.

Wystawa istnieje od ponad 25 lat, począwszy od 2005 roku, i jest oglądana w ponad 100 instytucjach edukacyjnych na całym świecie. Ta wystawa jest uważana za jedną z największych i najbardziej specjalistycznych wystaw w Europie każdego roku na Łotwie, Litwie, w Estonii, Polsce, na Węgrzech i we Włoszech.

Godziny otwarcia wystawy w Wilnie 27 marca. od 11:00 do 17:00

Wstęp na wystawę jest bezpłatny

Komunikat opublikowali: Daiva Siautilaitė, Bałtycka Rada Edukacji Międzynarodowej UAB

Centrum Prasowe SNB publikuje komunikaty prasowe różnych organizacji. Za treść ogłoszeń odpowiadają osoby, które je zamieściły oraz organizacje, które reprezentują.

Howell Nelson

„Typowy komunikator. Irytująco skromny fan Twittera. Miłośnik zombie. Subtelnie czarujący fanatyk sieci. Gracz. Profesjonalny entuzjasta piwa”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *