Eksperci składają władzom litewskim bezprecedensową propozycję: ceny muszą zostać zamrożone

Mam nadzieję, że paszport możliwości nie wróci

Uzgodniono, że konieczne jest zatrzymywanie nabywców na Litwie wszelkimi możliwymi sposobami, bo jeśli napływają do Polski, konsumpcja krajowa znacznie spadnie, co odbije się na budżecie państwa. Innym problemem jest to, że zawieszony paszport nie przyciągał tłumów w litewskich supermarketach.

„Pogląd, że Paszport Opportunity jest środkiem tymczasowym, krąży już od jakiegoś czasu. Im więcej wiedzieliśmy o odmianie omicron, tym większą pewność można było stwierdzić, że była już zupełnie inna i nie stanowiła takiego zagrożenia dla świata. zatrudnianie szpitali i łóżek intensywnej opieki, więc paszport szansy dobiegł końca i rząd podjął taką decyzję.

Niektóre wydawały się zbyt nagłe, inne w sam raz. Myślę, że to dobrze, że taka decyzja została podjęta, ponieważ naukowcy zajmujący się danymi również jasno powiedzieli, że jego czas się skończył. Przywieźliśmy do spoczynku ważny dokument, mamy nadzieję, że z tego spoczynku nie wróci, ale nie wiemy, co przygotowała dla nas przyszłość” – powiedział w Delfi TV starszy Frakcji Wolności, Vytautas Mitalas. pokaż „Zasadniczo”.

Agnė Širinskienė, członkini frakcji Seimas w Sejmie, widziała inny powód zawieszenia paszportu okazjonalnego.

Tylko subskrybenci mogą przeczytać cały artykuł.

Subskrybując wspierasz niezależnych autorów i dziennikarzy. Silne i wolne media to filar demokracji i wartość, którą trzeba pielęgnować.

Zapraszamy do przyłączenia się do społeczności subskrybentów Delfi.

Howell Nelson

„Typowy komunikator. Irytująco skromny fan Twittera. Miłośnik zombie. Subtelnie czarujący fanatyk sieci. Gracz. Profesjonalny entuzjasta piwa”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.