FC Schalke 04 – Górnik Zabrze w relacji na żywo: S04 świętuje spektakularne zwycięstwo

Czwarty i przedostatni test – W sobotę FC Schalke 04 zmierzy się z Górnikiem Zabrze po raz przedostatni dla szaleństw i wrażeń, zanim zacznie się robić poważnie. Rzut próbny przeciwko polskiemu klubowi pokaże, jak dobry jest S04 przed rozpoczęciem meczu.

Na dwa tygodnie do rozpoczęcia sezonu w HSV FC Schalke 04 chce pokazać, co osiągnął obóz przygotowawczy przeciwko Górnikowi Zabrze. Kibice z niecierpliwością czekają na kolejne ustalenie lokalizacji. Chociaż wszyscy wiedzą, że nogi są ciężkie po wyczerpującym obozie przygotowawczym.

FC Schalke 04 – Górnik Zabrze w relacji na żywo: Oto wszystko o meczu

Chcesz śledzić ostatni mecz testowy w Mittersill? Na żywo towarzyszymy FC Schalke 04 – Górnik Zabrze. Tutaj nie przegapisz żadnego najważniejszego wydarzenia w grze. Baw się dobrze!

FC Schalke 04 – Górnik Zabrze 5:0 (2:0)

Bramki: 1-0 Karaman (14′), 2-0 Idrizi (31′), 3-0 Lasme (67′), 4-0 Ouedraogo (78′), 5-0 Kozuki (89′)

Wyjściowy skład: Müller – Ouwejan, Kaminski, Cissé, Brunner – Schallenberg, Latza, Drexler – Mohr, Terodde, Karaman

Formacja w drugiej połowie: Langer – Talabidi, Greiml, Kaminski, Matriciani – Schallenberg, Latza – Ouedraogo – Topp, Polter, Mohr.

+++ Zaktualizuj pasek na żywo +++

Dodatek do gry: Podczas meczu testowego szczególnie wyróżniał się zawodnik z S04. Po długiej przerwie spowodowanej kontuzją ponownie podkręcił tempo. Więcej na ten temat tutaj!

17:25: Tym samym żegnamy się z naszym live tickerem! Profesjonaliści z S04 wracają do domu jutro, w niedzielę 16 lipca. W najbliższą sobotę (22 lipca, 13:30) czeka nas ostatni mecz towarzyski z Twente Enschede przed startem drugiej ligi z HSV. Do widzenia i do tego czasu!

90′: A potem to koniec. FC Schalke 04 zasłużenie wygrał 5:0 z Poldi-Klubem i pokazał przekonujący występ. Oznacza to, że jutro w dobrych nastrojach możemy wrócić do Gelsenkirchen.

89′: A wszystkie dobre rzeczy chodzą trójkami! Po tym, jak Kozuki wcześniej dwa razy rozłączył się ze stałego fragmentu gry dla swoich kolegów z drużyny, Japończyk zdobywa teraz bramkę.Napastnik wykorzystuje bezpośredni rzut wolny, który warto zobaczyć i zostaje nagrodzony dobrym występem.

78′: 4:0 dla S04! Znowu to standard, znowu Kozuki asystuje, znowu piłka ląduje w siatce. Tym razem klientem był Ouedraogo. 17-latek czekał na drugim słupku i wykorzystał błędną ocenę bramkarza. Teraz staje się jasne.

67′: Koprodukcja zmienników przynosi wynik 3-0. Kozuki wykonuje czysty rzut wolny, który ląduje na głowie Lasme. Nowicjusz wbił piłkę do siatki i podbił na królewski błękit!

60′: Thomas Reis dodaje sił na ostatnie pół godziny. Boboy, Tauer, Kozuki i Lasme zastępują Mohra, Latzę, Kamińskiego i Schallenberga.

55′: Jak na razie druga połowa była względnie spokojna. S04 determinuje grę i nadal determinuje grę.Do tej pory nie było naprawdę niebezpiecznie pod bramką przeciwnika.

46′: Thomas Reis dokonał ośmiu zmian w drugiej połowie. Czasy w 45 minutach przedstawiają się następująco: Langer – Talabidi, Greiml, Kaminski, Matriciani – Schallenberg, Latza – Ouedraogo – Topp, Polter, Mohr.

45′: W takich temperaturach sędzia gwiżdże na czas przerwy. S04 zasłużenie prowadzi 2:0 po bramkach Karamana i Idriziego. Royal Blue wykazał się zaangażowaniem w pierwszych 45 minutach. W drugiej połowie będziesz chciał kontynuować z nowym personelem.

40′: Po faulu taktycznym Ouwejan otrzymuje pierwszą żółtą kartkę w meczu. Holender zapobiegł kontratakowi Polaków i słusznie przyjął ostrzeżenie.

31′: A potem jest 2:0. Tym razem Karaman jest przygotowującym. Latza serwuje reprezentantowi Turcji solidnym podaniem. Karaman zachowuje spokój, udowadnia swój duży obraz i podaje do Idriziego. Piłka Karamana leci dokładnie tak, że musi ją tylko popchnąć.

25′: Po krótkiej przerwie na picie gra toczy się dalej. Przy prawie 31 stopniach i jasnym letnim słońcu 22 graczy na trawniku chętnie się ochłodzi. S04 nadal określa imprezę, ale nie było więcej okazji.

14′: I pierwszy gol pada – dla królewskiego błękitu! Po ładnym podaniu Mohra Karaman swobodnie podbiega do polskiego bramkarza i pozostaje oblodzony. Niskim uderzeniem umieszcza piłkę w siatce – 1:0 dla Schalke.

dziesięć’: Pierwsze dziesięć minut dobiegło końca – gra zaczyna się dość intensywnie. Gra charakteryzuje się wieloma pojedynkami, a obie drużyny szukają bezpośredniej drogi do celu. Na dzień dzisiejszy S04 ma trochę więcej luzu, ale wciąż nie ma obiektywów.

5′: Teraz również pierwsze szczęście dla królewskiego błękitu! Po dośrodkowaniu Karamana, Terodde mocno pozuje dla Idriziego. Jednak jego strzał zostaje odbity przez jego własnego zawodnika, a następnie mija bramkę. Pozostaje 0:0.

2′: Pierwsza szansa dla Polaków! Po brawurowej stracie piłki przez Ibrahimę Cissé Zabrze szybko obejmuje prowadzenie. Jednak następująca konkluzja wykracza poza to.

15:29: Zespoły wychodzą na murawę. Schalke po raz pierwszy zagra w nowych, trzecich koszulkach, które zostały zaprezentowane wczoraj.

15:25: Za około pięć minut piłka wtoczy się na Waldstadion w Mittersill. Dla zespołu Thomasa Reisa to przedostatni sprawdzian przed startem sezonu. Twente Enschede będzie gościć w ich domu, Veltins Arena, w następny weekend.

15:15: Zmiana w wyjściowej jedenastce S04! Dominick Drexler na wszelki wypadek nie zagra meczu towarzyskiego. Dla niego Blendi Idrizi dołącza do wyjściowej jedenastki.

15:07: Simon Terodde poprowadzi drużynę na boisku jako kapitan. Tymczasem niejaki Łukasz Podolski jest w wyjściowej jedenastce Polaków.

14:53: Langer, Boboy, Greiml, Idrizi, Kozuki, Lasme, Matriciani, Ouedraogo, Polter, Talabidi, Tauer i Topp siedzą początkowo na ławce. Wielu z tych graczy zobaczysz w miarę postępów w grze.

14:50: Royal Blue startuje następująco: Müller – Ouwejan, Kaminski, Cissé, Brunner – Schallenberg, Latza, Drexler – Mohr, Terodde, Karaman. Dla Cissé jest to pierwszy mecz testowy tego lata. Środkowy obrońca dołączył do zespołu dopiero w weekend po urlopie.

14:45: Ekipa S04 dotarła już na Waldstadion w Mittersill. Podobnie jak w meczu z Kopenhagą, w dzisiejszym meczu towarzyskim ponownie spodziewani są kibice Knappena. Początkowa XI Thomasa Reisa powinna wkrótce nastąpić.

12:47: Niecałe trzy godziny do startu. W międzyczasie ciekawie będzie zobaczyć, który XI wybierze dzisiaj Thomas Reis. W ciągu tygodnia domniemany A-Elf może od czasu do czasu krystalizować się w meczach treningowych. Czy Reis daje dziś kolejny przykład na rozpoczęcie sezonu z wyjściową jedenastką?

10:13: FC Schalke 04 zaprezentowało swój nowy trzeci strój w piątek 14 lipca. Jednak klub popełnił błąd, który naprawdę wkurzył fanów. Więcej tutaj!

Sobota, 15 lipca, 7:07 rano: Cudowne powitanie podczas sobotniego meczu testowego. Już dziś po południu FC Schalke 04 rozegra kolejny mecz towarzyski z Górnikiem Zabrzeże. Pilnujemy wszystkiego dla Ciebie.

22:20: To powinno uszczęśliwić Schalke: przed próbą generalną Ralf Fährmann po raz pierwszy założył rękawiczki i stanął w bramce. Nawet jeśli na test w Zabrzu to za mało: bramkarz jest na dobrej drodze.

21:33: O ile Schalke, jak wiemy, w zeszłym sezonie musiało się mierzyć z kolejnym spadkiem, o tyle Zabrze kolejny spokojny sezon rozegrało w Ekstraklasie i zakończyło go na solidnym szóstym miejscu.

Nie ma więcej wiadomości:

piątek, 20:21: Witamy w relacji na żywo z meczu testowego pomiędzy FC Schalke 04 a Górnikiem Zabrze. Tutaj otrzymasz wszystkie informacje aż do rozpoczęcia, a następnie otrzymasz wszystkie najważniejsze informacje.