Ten brutalny film Netflix jest teraz mega hitem — nawet sam Netflix w to nie uwierzył — Up News Info

Na platformie streamingowej, takiej jak Netflix, filmy i seriale, których nigdy byś nie zauważył, stają się wciąż mega hitami. Tak samo jest z ultra brutalną „Furiozą”.

Netflix

Netflix co tydzień publikuje w serwisie streamingowym na własnej stronie internetowej najczęściej oglądane filmy i seriale na świecie – i zawsze są zaskakujące wyniki. Jeśli spojrzysz na aktualne liczby, Polski thriller akcji „Furioza” jest drugim najchętniej oglądanym filmem na świecie, zaraz za dramatem dla nastolatków „The In Between”.

Cecha szczególna: podczas gdy Netflix wypchnął najnowszy film z gwiazdą „Kissing Booth” Joeyem Kingiem i był on (również z naszych obserwacji) szeroko chwalony na wielu profilach, „Furioza” wspiął się na szczyt bez takiego wsparcia – i to jest imponujące. „Furioza” znajduje się obecnie w pierwszej dziesiątce najczęściej oglądanych filmów na Netflix w ponad 80 krajach. W krajach tak różnych, jak Grecja, Maroko, Arabia Saudyjska czy Serbia, „Furioza” zajmuje obecnie pierwsze miejsce. 2 miejsce w prawie 40 innych krajach.

» Oferty wielkanocne: Fire TV Stick i nie tylko w Amazon*

W Niemczech wiele osób prawdopodobnie nigdy nie słyszało o filmie. W końcu Netflix nie miał nawet niemieckiego dubbingu dla „Furiozy”., co stanowi wyjątek w przypadku usługi przesyłania strumieniowego. To wyraźna wskazówka, że ​​Netflix najwyraźniej nie wierzył w sam film, być może tylko nabył go w ramach umowy o zawartość z innymi produkcjami i dlatego „przełączył się” na swój serwis.

Niemniej jednak i tutaj „Furioza” powoli znajduje swoich zwolenników. Wreszcie, automatyczny algorytm sprawia, że ​​film doceniony przez jednych jest oferowany także innym. Stopniowo ludzie w tym kraju odkrywają także chuligański dramat akcji, dzięki czemu osiągnął on nawet siódme miejsce na listach przebojów filmowych.

Jako szpieg wśród chuliganów: to „Furioza”

Trudny thriller akcji skupia się na Davidzie (Mateusz Banasiuk), który staje przed trudnym wyborem. Aby uchronić brata przed więzieniem, jego była dziewczyna Dzika (Weronika Książkiewicz), obecnie policjantka, zmusza go do powrotu do starego życia, o którym myślał, że porzucił. Musi ponownie zostać chuliganem i dołączyć do swojego starego gangu, aby szpiegować swoich dawnych towarzyszy. Ale jest witany podejrzliwie. David musi sprawdzić się w brutalnych aktach przemocy i walkach z innymi grupami chuliganów.

„Furioza” oferuje mnóstwo dramatyzmu i gwałtownych szczytów. Możesz teraz przesyłać strumieniowo film na Netflix.

Brak synchronizacji i polityka zwiastunów pokazują, jak mało wierzyła w film sama usługa streamingowa. Sam Netflix nie wypuścił żadnych zwiastunów do dystrybucji i promocji serwisów filmowych lub na YouTube na całym świecie, dlatego możemy zaoferować Państwu tylko zwiastun polskiego kina w języku pochodzenia (w swoim rodzinnym kraju film miał premierę kinową w 2021 roku) . Zwiastun można znaleźć tylko w samym serwisie Netflix – ponieważ teraz jest on również z napisami w języku niemieckim – a także w całym filmie, który, jak powiedziałem, jest dostępny tylko z napisami i bez dubbingu.

*Link do oferty Amazon to tzw. link afiliacyjny. Jeśli dokonasz zakupu przez ten link, otrzymamy prowizję.

Howell Nelson

„Typowy komunikator. Irytująco skromny fan Twittera. Miłośnik zombie. Subtelnie czarujący fanatyk sieci. Gracz. Profesjonalny entuzjasta piwa”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.