W Suwałkach otwarto nowe centrum handlowe, ulubione przez Litwinów

Suwałki – miasto bliźniacze z Olity – są częstym miejscem zakupów mieszkańców Olity i innych Litwinów.

Na dziesięć dni przed Bożym Narodzeniem podczas pandemii Polacy i Litwini wstrzymali otwarcie nowego centrum handlowego.

A jeśli kiedyś mogliśmy wybierać między Biedronką, Kauflandem lub innymi sieciami handlowymi, które nie działają na Litwie, teraz działa również Carrefour. W Suwałkach mieści się przy ulicy Tadas Kosciuškos, w tym samym budynku, w którym działało Tesco w Suwałkach.

Tłumy ludzi gromadziły się na otwarcie pierwszego Carrefoura w Suwałkach. Znaleźli nie tylko Święta Bożego Narodzenia, ale także duży dział handlowy Outletu, w którym produkty sprzedawane są już od 1 zł.

Mądrzejsi klienci mogą skorzystać z usługi Scan&go, która pozwala im płacić za zakupy bez konieczności sprawdzania ich przy kasie.

Carrefour oferuje w Suwałkach ponad 22 000 produktów spożywczych i posiada własną wędzarnię mięsa pod jednym dachem.

Jest też piekarnia, „Świeży Targ” i dział „Zdrowie” z produktami bezglutenowymi, bezcukrowymi, bez laktozy, a także szeroka gama win i „biblioteka” piw.

Istnieje również wiele produktów przemysłowych, istnieje dział tekstylny Tex Carrefour, artykuły sportowe i rekreacyjne oraz do 4000 różnych zabawek.

W nowym supermarkecie otworzy się także bistro Carrefour, w którym klienci będą mogli kupić świeże kanapki, przekąski i kawę.

W najbliższym czasie Suwałki Tex Carrefour będzie posiadał usługę Click&collect, która umożliwi kupującemu odbiór zakupów zamówionych online we wskazanej lokalizacji wspomnianego supermarketu.

Dzięki specjalnej aplikacji Mój Carrefour pobranej na telefon możesz codziennie liczyć na oferty z rabatami nawet do 50%, a ta sama aplikacja pozwoli Ci robić zakupy za 10% w weekendy. taniej, a we wtorki na seniorów podobne rabaty.

Carrefour jest obecny w Polsce od prawie ćwierć wieku, a najbliższym centrum handlowym dla Litwinów w sąsiednim kraju była Augusta.

Centrum Handlowe Carrefour Suwałki (ul. T. Kościuszki 103)

Aktualne godziny pracy:

  • 8-23 wartości. (tydzień i sobota)
  • 10-22 wartości (niedziele)

Howell Nelson

„Typowy komunikator. Irytująco skromny fan Twittera. Miłośnik zombie. Subtelnie czarujący fanatyk sieci. Gracz. Profesjonalny entuzjasta piwa”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *