XXXI Forum Gospodarcze Karpacza odbędzie się w dniach 6-8 września

czas czytania: 2 minuty

Polska – „Europa wobec nowych wyzwań” – to hasło 31. edycji największego dorocznego wydarzenia polityczno-gospodarczego w Europie Środkowej.

Z ponad 4000 uczestnikami z Europy, Ameryki Północnej i Azji, forum ma na celu zgromadzenie aktorów ze świata polityki, biznesu, dyplomacji, nauki i kultury z Europy Środkowej i spoza niej. Podobnie jak w poprzednich edycjach, nie zabraknie również wielu urzędników państwowych z Europy Środkowo-Wschodniej. Politycy, przedsiębiorcy, dziennikarze i naukowcy mogą się tam spotykać, dyskutować i towarzysko, rozmawiając o przyszłości Europy Środkowej.

Z ponad 300 debatami i ponad trzema dniami jest to impreza obowiązkowa dla wszystkich regionalnych graczy, ale także dla wszystkich obcokrajowców zainteresowanych współpracą z Europą Środkową lub inwestowaniem w tym regionie. Również w tym roku forum odbędzie się w Karpaczu na Dolnym Śląsku, gdzie po raz trzeci odbędzie się impreza, a w ogromnym Hotel Gołębiewski.

Międzynarodowe Forum Gospodarcze Karpacz, najważniejsze wydarzenie gospodarcze i polityczne w Europie Środkowej, powstałe w 1991 roku z inicjatywy Polski, będzie miało swoją 31. edycję. Oczywiście na porządku dziennym jest także wojna na Ukrainie. Ale kilka innych punktów centralnych również organizuje różne debaty i dyskusje podczas wydarzenia: bezpieczeństwo, energia, polityka zdrowotna, polityka międzynarodowa, innowacje i zrównoważony rozwój.

ten Poczta Wyszehradzka jest zaszczycony i zaszczycony, że może być partnerem medialnym tego wydarzenia, a delegacja naszego zespołu redakcyjnego będzie tam od początku do końca, aby relacjonować forum i/lub spotykać się z czytelnikami, którzy tam będą.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, Rejestracja przez Następny połączyć niezbędny.

Wydarzenie rozpoczyna się 6 września 2022 o godzinie 12:00, a kończy 8 września 2022 o godzinie 18:00.

Więcej informacji o programie i uczestnikach można znaleźć na stronie wydarzenia pod poniższym linkiem.

Forum organizowane jest przez Fundację Instytut Orientalistyki i wspierane przez państwo polskie.

Howell Nelson

„Typowy komunikator. Irytująco skromny fan Twittera. Miłośnik zombie. Subtelnie czarujący fanatyk sieci. Gracz. Profesjonalny entuzjasta piwa”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *